Vertimų biuras Klaipėdoje

vertimu biuras klaipedoje

Vertimų biuras „Mažas pasaulis“ siūlo išskirtinį, visapusį aptarnavimą internetu, kuris ypač aktualus mūsų klientams Klaipėdoje.

Intensyvus miesto gyvenimo tempas dažną priverčia atsidurti situacijoje, kai vertimo paslauga reikalinga nedelsiant (kaip mūsų klientai mėgsta sakyti -„vertimo reikia vakar“), o laiko vykti į vertimų biurą visiškai nėra. Rytoj išvykstate į kelionę ir tik dabar sužinojote, kad reikalingas dokumentų vertimas? Įmonei nusimato neblogas užsakymas, tačiau potencialus pirkėjas prašo nedelsiant atsiųsti prekių katalogo vertimą? Įmonės automobilį užsienyje sulaikė muitinės ar policijos pareigūnai ir kiekviena papildoma minutė reiškia ne tik didėjančius nuostolius bet ir proporcingai augantį žuvusių nervų ląstelių skaičių? O gal tiesiog per daug branginate savo laiką, kad gaištumėte jį eismo spūstyse pakeliui į vertimų biurą ar kovoje dėl parkavimo vietos?

Kokia bebūtų priežastis, mes Jus puikiai suprantame ir esame pasiruošę padėti nedelsiant! Perduoti vertimui skirtą medžiagą mums galite nekeldami kojos iš namų ar biuro – atsiųskite ją el. paštu (tekstinio dokumento formatu, nuskenuotą, raiškiai nufotografuotą ar pan.) arba sudėkite dokumentus į voką ir mes mielai atsiųsime kurjerį Jūsų nurodytu adresu Klaipėdoje, o išverstus ir patvirtintus dokumentus grąžinsime tokiu pačiu būdu (dokumentų originalai mums reikalingi tik tada, kai būtina notariškai patvirtinti verčiamo dokumento nuorašą, o daugeliu kitų atvejų užtenka elektroninio vertimo tikrumo patvirtinimo).

Pilnas elektroninis aptarnavimas – tai operatyvu, patogu ir puiki alternatyva laiko praleidimui Klaipėdos eismo spūstyse! Daugiau informacijos mielai suteiksime telefonu arba el. paštu.

Vertimų biuro Klaipėdoje kontaktinė informacija

 

Kontaktai

Vertimų biuras Klaipėdoje
Vertimų biuras Klaipėdoje
klientus aptarnaujame internetu

Darbo laikasKaunas
Telefonas: +370-46-218247 
GSM (Tele2): +370-614-35543
klaipeda@mazaspasaulis.lt
Užkalbink per Skype MP vertimai Šiauliai Skype chat

Visi kontaktai ir darbo laikas