Vertimo užsakymas

Dokumentų vertimo paslaugų užsakymas

Vardas ir pavardė
Įmonės pavadinimas
Telefonas *
El. paštas *
Išversti iš / į (įrašykite kalbas):
Vertimą būtina pabaigti iki (data):
Reikalingas vertimo biuro patvirtinimas:
Reikalingas notaro patvirtinimas:
(Kuo skiriasi biuro ir notaro patvirtinimai?)
Siųsti užsakymą į MP biurą
Papildomi reikalavimai:  
Paspauskite "Prisegti" ir pasirinkite rinkmeną, kurią norite atsiųsti vertimui. Ypač dideles rinkmenas (3Mb ir didesnes) rekomenduojame siųsti per FTP arba Skype (mazaspasaulis).
Su MP vertimų sąlygomis sutinku * (žiūrėti MP vertimų sąlygas)
 
 
* Žvaigždute pažymėtus laukelius privaloma užpildyti.

Klausimai apie užsakymą

Akcijos? Taip! Visiems klientams dovanojame 16Gb atmintukus! Nepamirškite pasiteirauti projektų vadovės apie sąlygas!

Kada pradėsime versti? Darbą pradėsime tik gavę Jūsų galutinį užsakymo patvirtinimą. Ši forma nėra oficialus užsakymas, o tik prašymas pateikti pasiūlymą. Netrukus gausite mūsų atsakymą, kuriame nurodysime vertimo kainą ir atlikimo terminą. Tik sulaukę Jūsų sutikimo su kaina/ terminu (būsite paprašyti pateikti asmens ar įmonės duomenis), pradėsime vykdyti užsakymą.

Kokia kaina? Vertimo kainą galime nustatyti tik peržiūrėję medžiagą. Netrukus gausite mūsų atsakymą su kaina ir atlikimo terminu. O sulaukę Jūsų patvirtinimo, nedelsdami pradėsime darbą.

Skubūs užsakymai. Paprastai MP vertėjai peržiūri Jūsų atsiųstą medžiagą ir atsako per 1-2 valandas. Jei turite skubų vertimą (tai pačiai arba kitai dienai) ir norite gauti atsakymą nedelsiant, užkalbinkite mus per Skype (mazaspasaulis), paskambinkite telefonu arba parašykite SMS žinutę į GSM (Tele2): +370-614-35543.

Rinkmenų (failų) siuntimas. Paspaudę "Siųsti", pamatysite patvirtinimą. Jeigu byla, kurią prisegėte, yra didelės apimties, patvirtinimas pasirodys tik po to, kai byla bus sėkmingai išsiųsta. Priklausomai nuo duomenų perdavimo greičio, tai gali užtrukti kelias ar net keliolika minučių - būkite kantrūs!! Jeigu bylos yra didesnės nei 3Mb, rekomenduojame jas perduoti per Skype (mazaspasaulis) arba patalpinti mūsų FTP serveryje (žiūrėti nurodymus).

Kaip galite perduoti mums vertimo medžiagą, jei turite tik popierinį jos variantą? Paprasčiausias būdas – ją nuskenuoti ir atsiųsti mums el. paštu. Jei neturite skenerio, galite dokumentą tiesiog nufotografuoti, tačiau pasistenkite, kad tekstas nuotraukoje būtų gerai įskaitomas (telefoną ar fotoaparatą laikykite tvirtai, tiesiai virš dokumento, fotografuokite iš arti ir ryškioje šviesoje). Tokios skaitmeninės kopijos pilnai pakanka vertimui ir jo tikrumo patvirtinimui vertėjo parašu bei vertimų biuro antspaudu. Dokumento originalas mums būtinas tik tada, kai jums reikalingas notariškai patvirtintas vertimas.