MP komanda

Mūsų pagrindinis turtas yra mūsų specialistai. Tai žmonės, kurių specialybė ir pomėgis yra tobulai perteikti Jūsų mintis užsienio kalba. Vertėjai dirbantys MP yra fanatiškai atsidavę kokybei.

MP vertėjų atranka yra labai kruopšti. Kiekvienam vertėjui yra būtinas filologinis išsilavinimas, praktinė kalbos vartojimo patirtis, stažuotės užsienyje, ir pageidautina specializacija tam tikroje srityje: medicinoje, teisėje, chemijos pramonėje, techniniuose tekstuose, grožinėje literatūroje ir pan.

Mažo Pasaulio kalbų mokyklai bei MP vertimams vadovauja Dovilė Januškevičiūtė. Anglų kalbos ir lingvistikos magistro studijas Dovilė baigė Kauno Vytauto Didžiojo Universitete. Tobulinti studijuojant įgytų įgūdžių ji išvyko į Pietų Kaliforniją, JAV, kur 6 metus praleido Apollo Security Sales, Inc. Šioje tarptautinėje kompanijoje Dovilė dirbo anglų, ispanų ir rusų kalbų vertėja. Dirbdama šį darbą, ji ne tik nuolat keliavo bei kasdien bendravo su klientais iš įvairių užsienio šalių, bet ir nuolat vedė įvairius seminarus, diskusijų programas ir klientų apmokymus. Tikėdama praktine kalbos vartojimo svarba, ispanų kalbos žinias ji gilino aštuonis mėnesius keliaudama po Pietų Ameriką.