Mes patys apie save :)

Mažas Pasaulis - vertimu biurasŠiuolaikiniame "sumažėjusiame" pasaulyje turime galimybes ir poreikius bendrauti su įvairiausiais jo gyventojais, moderniųjų ryšių technologijų dėka į bet kurią užsienio šalį "nukankame" vienu kompiuterio pelytės paspaudimu, prekiaujame, skaitome ir kuriame naujienas, derimės, ginčijamės, ir vis dažniau tai darome užsienio kalba. Kalbų supratimas ir gebėjimas jomis išreikšti savo mintis, tapo būtinybe. Tačiau išmokti visas reikalingas kalbas vargu ar užtektų netgi viso gyvenimo :) Taigi susidūrus su tam tikros kompetencijos stoka, tenka kreiptis į specialistus.

Jei reikia nepriekaištingai atlikto vertimo - Mažo Pasaulio vertėjai pasirengę Jums padėti. Aukščiausią MP vertėjų darbo kokybę garantuojame - reikalui esant, mūsų vertėjų tekstus redaguoja specialistai, kuriems kalba, į kurią verčiama, yra gimtoji.

MP vertimai yra kalbų ir komunikacijos centro Mažas Pasaulis padalinys. "Mažas Pasaulis" pradėjo veiklą Kaune 2006-ųjų metų pabaigoje, kaip nedidelė, tačiau aukšto lygio užsienio kalbų mokykla. Jau 2007-ųjų gegužės mėnesį - pirmųjų MP mokslo metų pabaigoje - kursus baigė 90 įvairaus amžiaus žmonių. Antrąjį semestrą studentų skaičius padvigubėjo, bei ženkliai išsiplėtė verslo klientų ratas: mūsų paslaugomis naudojosi virš penkiasdešimt įvairių pakraipų įmonių. Siekdami sparčiai augti, bei patenkinti jau esamų klientų poreikius pradėjome teikti vertimo paslaugas, ir tai galiausiai išaugo į atskirą padalinį - MP vertimus, su biurais Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.